JoomlaClock

powered_by.png, 1 kB

W skrócie...

Co polecamy...

1. Polecamy weekendy otwartych winnic! Terminy  poniżej. Winiarze zapraszają i czekają!

2. Zainteresowanym odwiedzeniem naszego regionu polecamy folder "Lubuski Szlak Wina i Miodu", którego najnowsze wydanie zamieszczone jest w zakładce "Enoturystyka".

3. Wszystkie wydania  "Winiarza Zielonogórskiego" są dostępne do pobrania w "Archiwum Winiarza" w Menu Głównym. Administrator serwisu dziękuje w tym miejscu Panom: Dariuszowi Golczykowi i Ryszardowi Bilowi za współpracę przy umieszczaniu kolejnych numerów "Winiarza" na stronie.

 
 

Strona główna arrow Aktualności arrow Najnowsze arrow Spotkanie opłatkowe
Spotkanie opłatkowe PDF Drukuj E-mail
Napisał: Roman Grad   
wtorek, 15 grudzień 2009

Zarząd ZSW zaprasza swoich członków w niedzielę 20 grudnia na godzinę 19.00 do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Lisowskiego 3 na spotkanie opłatkowe. Wskazane jest przyniesienie własnych trunków, na miejscu będą ciasteczka i pierniczki, będzie miło jak ktoś przyniesie własne wypieki.

W tym samym dniu o godzinie 17.00 przy zielonogórskim ratuszu odbywać się będzie wigilia dla mieszkańców miasta, na której nasze Stowarzyszenie, jak co roku zorganizuje stoisko z grzańcem. Chętni mogą dołączyć się z "wsadem do kotła"

Zmieniony ( środa, 23 grudzień 2009 )
 
dalej »
(C) 2010 Winiarze Zielonogórscy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Pogoda w Zielonej Górze